Slide App Adds Płatności w kryptokur walucie poprzez BitPay


Aplikacja płatności mobilnych jest już używana w ponad 100.000 lokalizacjach w Stanach Zjednoczonych.

  • Slide dodaje opcje płatności w kryptowalutach poprzez Bitpay.
  • Aplikacja płatności jest już używana w około 100.000 sklepów w całej Ameryce.
  • Należą do nich jedne z największych sieci w Ameryce, w tym Lowe’s i Chipotle.

Slide dodaje kryptowalutę jako opcję płatności

Slide dodaje kryptowalutę jako opcję płatności za pośrednictwem Bitpay, dostawcy płatności kryptograficznych z siedzibą w Stanach Zjednoczonych.

Aplikacja Slide jest już szeroko rozpowszechniona w Stanach Zjednoczonych i jest używana przez 150 sprzedawców detalicznych w około 100.000 sklepów w całym kraju.

Należą do nich niektóre z największych sieci w Stanach Zjednoczonych, w tym domu poprawy sklepu Lowe’s, a popularny meksykański grill Chipotle. Teraz klienci tych sklepów mogą zwrócić się do kryptorej waluty jako nowego środka płatniczego.

„Crypto oferuje kupcom takim jak Slide ogromną szansę na przyciągnięcie nowych klientów i sprzedaż, a wraz z ostatnim wzrostem wartości Bitcoin, spodziewamy się znaczącego skoku wydatków w sezonie wakacyjnym, ponieważ jest to świetny czas na dodanie krypto jako opcji płatności“, powiedział Sonny Singh, dyrektor handlowy z Bitpay.

Bitpay akceptuje cztery najważniejsze krypto waluty

Bitpay akceptuje cztery najważniejsze krypto waluty świata: Bitcoin, Bitcoin Cash, XRP i Ethereum. Ponadto, cztery stabilne monety dolarowe są akceptowane; USDC, GUSD, PAX i BUSD.

Slide został stworzony przez Raise Marketplace, który oferuje klientom możliwość zaoszczędzenia pieniędzy i zarabiania nagród na zakupach w sklepie z ich mobilnego portfela.

Według Jaya Klauminzera, prezesa Raise Marketplace, dodanie płatności w kryptotekach na Slide to duża wiadomość dla głównego nurtu korzystania z kryptotek w czasie sezonu świątecznego.

„Dzięki Slide’owi użytkownicy krypto walut mogą wydawać swoje środki na przedmioty codziennego użytku i prezenty świąteczne od marek, które tradycyjnie nie akceptują krypto walut“, powiedział Klauminzer.

Klienci Slide mają również możliwość generowania oszczędności cash back za pomocą aplikacji. Fundusze kryptograficzne zdeponowane z wyprzedzeniem zarabiają dodatkowy 1% (w sumie 5%) na każdym zakupie.

„Bitpay pozwala Slide’owi zaakceptować krypto jako formę płatności bez konieczności posiadania krypto lub płacenia wysokich opłat związanych z tradycyjnymi metodami płatności“, dodał Singh.